Zednické specifické práce

Pokud potřebujete zedníka v Brně či okolí, využijte našich služeb. Zednictví Vinklárek je tu pro Vás:

  • zdění ze všech materiálů včetně luxfer
  • montáž obkladů, dlažeb všech formátů
  • montáž sádrokartonu - příčky, pohledy, kastlíky všech tvarů
  • zahazování po instalacích, štukování, stěrkování, malby
  • opravy starých omítek
  • renovace fasád

Speciální stavební práce

Speciální práce horolezeckou technikou provádíme tam, kde se klasická technika nedostane. Např. opravy, zateplení a nátěry fasád, rekonstrukce střech, klempířské práce, tmelení spár, montáže zábran proti ptactvu, reklam a další. Naše zaměření je na provedení speciálních stavebních prací. Hlavním zaměřením jsou statické zajišťování staveb, zesilování stavebních konstrukcí, izolace, kotvení, řešení spár a trhlin, povrchové úpravy, výškové práce. Při provádění veškerých zakázek je kladen důraz na kvalitní provedení a bezpečnost práce.

Zednické práce jsou často považovány za něco podřadného. Není tomu tak pokud se práce odvede kvalitně a profesionálně. Kvalitně postavený dům vydrží století, kvalitně zrekonstruovaná kuchyňská linka vám bude dělat radost dlouhé desetiletí. Pro zednické práce si vybírejte takové firmy, které mají zkušenosti a svou práci dokážou odvést kvalitně. Mezi takové kvalitní firmy patří společnost zednictví Vinklárek. Máme dlouholetou tradici a zaměstnáváme jenom zkušené odborníky pro které je práce radost. Naším cílem je spokojený zákazník který se k nám bude rád vracet.

Kontaktujte nás

Nezáleží jestli potřebujete zrekonstruovat bytové jádro, položit obklady, renovovat fasádu či omítku. Zednictví Vinklárek všechny tyto práce zvládne s úsměvem. Jsme připraveni i na extrémní podmínky, proto umíme využívat speciální horolezeckou techniku k provádění prací na těžko dostupných místech ve výškách.

Klenby - Zednické práce

Více fotografií naleznete v Galerii.