Obklad koupelny

Vzhledem k tomu, že koupelna je místnost s nejvyšší vlhkostí, měly by být stěny obloženy dlaždicemi. Obklady v koupelně slouží především k ochraně zdiva před vlhkostí a plísněmi. Zajistím profesionální obklad vaší koupelny.

Poradím vám s výběrem vhodného designu a barev obkladů. Na trhu totiž existuje celá řada koupelnových obkladů a dlažeb v jednobarevné nebo vícebarevné variantě, velkých a malých formátů. Dále pracuji s mozaikami různých provedeních.

Moderní pojetí obkladů

Obklady v koupelně neslouží pouze k ochraně stěn, ale působí také jako stylistický prvek nebo dekorace. Každý by si měl najít něco pro svůj vkus. Poskytnu vám správné tipy, jak si vytvořit koupelnu snů.

Správné koupelnové obklady pro vaši vysněnou koupelnu

Moderní koupelnové obklady opticky zvětšují koupelnu, dodávají jí osobitý vzhled a dělají ji uklizenější. Zatímco staromódní koupelnové obklady z dob babiček mizí, v současné době existuje velká produktová rozmanitost koupelnových obkladů a různé možnosti variací koupelnového designu. Díky individuálním koupelnovým obkladům se tak každá koupelna může proměnit v koupelnu snů a stát se místem odpočinku a relaxace.

Obklady koupelen Brno

S obkladem vám rád pomůžu. Mám za sebou dlouholetou praxi a neustále se učím novým světovým trendům v obkládání koupelen. Pro více informací, nebo nezávazné poptávce, mě neváhejte kontaktovat. Pomohu i vám vytvořit koupelnu snů.