Rekonstrukce půdních prostor

Pokud jste se rozhodli zrekonstruovat půdní prostory pro bydlení, obraťte se na nás s důvěrou. Každá půda má jiné rozměry, je tedy nutné při její úpravě zvážit, jestli skutečně splňuje prostorové předpoklady pro nový byt. Stav krovu musí zhodnotit statik, který doporučí nejlepší řešení úprav.

Architekt či stavební inženýr Vám může na míru zhotovit předpokládaný plánek rekonstrukce, který se po úpravách stane základem pro stavební projekt. Je potřeba do něj zanést veškeré úpravy, jako jsou rozvody sítí, osvětlení, akustické opatření a zejména samotné technické úpravy prostoru. Pod střechou může vzniknout nový byt, nebo jen samostatné pokoje, či například ateliér.

Naši pracovníci Vám podle projektu upraví veškerý stávající prostor, poradí s výběrem izolace střechy, nových oken a doporučí Vám nábytek na míru. Také Vám zprostředkujeme výběr nových zařizovacích předmětů do místností, nových obkladů, dlažby i výmalbu. Do půdních prostor se často volí světlovody, které přivedou přirozené světlo do místností. Jedná se o tubusovou konstrukci, zavedenou do střechy, která maximálně využívá sluneční paprsky a posílá je do bytu.

Sádrokartonové příčky a podhledy

Další často využívanou možností jsou sádrokartonové příčky a podhledy do podkroví. Díky nim můžete zcela improvizovat a navrhnout úpravu půdních prostor originálním způsobem. Sádrokarton umožní vedení vodovodu, odpadu i veškeré elektroinstalace do podkroví. Výstavba probíhá na sucho, je velmi rychlá a bezpečná.

Kontaktujte nás

Jestliže zvažujete rekonstrukci půdních prostor, oslovte s důvěrou naši firmu. Specializujeme se na půdní vestavby, s nimiž máme bohaté zkušenosti. Poradíme Vám, jak nejlépe zhodnotit prostor půdy, pomůžeme s projektem a zajistíme kvalitní přestavbu. Rádi svojí prací přispějeme k Vašemu spokojenému bydlení v zrekonstruovaných půdních prostorech. Výhled z půdních oken na okolní panoramata bude jednou ze zasloužených odměn za Váš nápad, jak s volným prostorem naložit.