Kompletní rekonstrukce bytů

Zajišťujeme kompletní i dílčí rekonstrukce bytu i domu od návrhu řešení po závěrečný úklid. Pomůžeme vám s výběrem vhodných materiálů, obkladů, dlažby i dalších prvků.

Při rekonstrukcích bytů a domů zajišťujeme namátkou tyto práce:

Každá rekonstrukce bytu musí probíhat vždy dle přání a požadavků klienta. Naší prioritou je, že klient s průběhem rekonstrukce nemá žádné starosti, zajistíme závoz stavebního materiálu, vybavení koupelny a ostatních doplňků (podlahy, dveře, vybavení koupelny, obklady, dlažbu apod.) Kvalita prováděných prací a vystupování pracovníků je na prvním místě. Pracovní doba je stanovena dle přání objednatele. Prvotním cílem je naprostá spolehlivost, odborná péče a ochrana majetku klienta. Přejeme si, aby zákazníci byli s naší prací natolik spokojeni, že nakonec budou našich služeb využívat opětovně.

Rekonstrukce koupelny, bytového jádra a další stavební práce

Pod pojmem rekonstrukce bytu se skrývá spousta specifických činností jako například rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelny i jakékoliv další stavební úpravy v bytě.

Kontaktujte nás

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem jsme schopni poradit s ideálním dispozičním řešením, výběrem materiálů i zařízení. Vy víte, že Váš byt potřebuje omladit, my víme jak. V rámci celkové rekonstrukce bytu provádíme například elektroinstalace, instalatérské práce a topenářské vč. dodávky zařizovacích předmětů dle výběru, obklady, dlažby, omítky pokládku podlahy nebo výměnu dveří a oken. Spolupracujte s námi a odměnou Vám bude rychlá a kvalitní rekonstrukce bytu, bez zdlouhavého vybírání a prověřování jednotlivých řemeslníků. Naši řemeslníci jsou zkušení profesionálové, kteří zajistí, aby rekonstrukce bytu od přípravných prací až po úklid a odvoz odpadu proběhla bez potíží a k Vaší plné spokojenosti.