Rekonstrukce koupelen

Rekonstrukce koupelny je jednou z nejsnadnějších přeměn ve vašem domě nebo bytu. Ač se to nezdá, tak v koupelně trávíme opravdu hodně času. Když pak není podle našich představ, je to k vzteku. My vám ale s vaší vysněnou koupelnou rádi pomůžeme. Máme mnoholeté zkušenosti s přestavbou a rekonstrukcemi všeho druhu. Nemusíte se bát výsledku. Naši odborníci mají za sebou opraveno již několik kilometrů čtverečních a po dalších metrech neustále rosteme.

Na co myslet při plánování rekonstrukce koupelny

Už jen to, že se rozhodujete o rekonstrukci koupelny, značí, že máte v hlavě předběžně plán, jak by mohla nová podoba vaší koupelny vypadat. Stává se však, že lidé nemají takovou fantazii a úplně si nejsou jisti tím, jak by měla nová podoba koupelny vypadat.

Od toho jsme tu ale také my, abychom vám se vším ochotně pomohli. Nový návrh koupelny společně prodiskutujeme a řekneme si o možných úpravách, jak velký bude třeba zásah a co všechno bude potřeba vyměnit, předělat, abyste byli s naší prací nadmíru spokojení.

Jak dlouho trvá rekonstrukce koupelny

Nemusíte se bát, dlouho vás nezdržíme. Délka rekonstrukce je samozřejmě individuální, ale pokud jde o přestavbu klasické koupelny, bavíme se v řádech dnů. Vše je závislé na volbě materiálů a následná práce s nimi. Jestliže chcete znát přesná čísla, bavíme se řádově o maximálně jednom týdnu u klasických koupelen, u větších to může být maximálně do dvou týdnů.

Ač si zakládáme na kvalitně odvedené práci, opravdu vás moc dlouho zdržovat nebudeme. Uvědomujeme si, že život bez koupelny je opravdu těžký. Postaráme se však o to, že podobné starosti už nebudete muset nikdy řešit.

Rekonstrukce koupelen Brno

Pokud jste z Brna a okolí, neváhejte nás kontaktovat. Přijedeme ale i o kus dál. Vše je o individuální domluvě. Naším úkolem je především spokojený zákazník. S tímto vědomím jdeme do každé nově započaté práce. Neváhejte a kontaktujte nás na uvedených kontaktech. Na rekonstrukci vaši koupelny se už teď moc těšíme.